VELKOOBCHOD SE DŘEVEM

Nabízíme dřevařské výrobky určené zejména pro stavebnictví a pro obalové materiály.

UDRŽITELNOST A ODPOVĚDNOST

Snažíme se chovat udržitelně a podporovat projekty, které pomáhají dělat svět přátelštější.

RODINNÁ FIRMA S TRADICÍ OD ROKU 1910

Ačkoliv byla tradice přerušena dějinami 20. století, hrdě navazujeme na historii sahající do dob první republiky.

Sortiment

Podrobnější informace o sortimentu a možnostech, které Vám můžeme nabídnout, Vám sdělí Váš obchodní zástupce

fotky na web3.jpg
Řezivo

Latě, prkna, fošny, hranoly

fotky na web7.jpg
Paletové Přířezy
fotky na web5.jpg
Truhlářské dřevo
Krov-Pitch-45.jpg
Krovy
fotky na web2.jpg
KVH & DUO

Masivní konstrukční dřevo

fotky na web8.jpg
BSH

Lepené lamelové dřevo

fotky na web6.jpg
Feel wood

Masivní dřevěné podlahy

fotky na web4.jpg
Jihoafrická vína
TIMBER COMPETITION.jpg
PROJEKTY A MARKETING

Historie H&V

V polovině srpna roku 1910 založili Erwin Herrmann s Otto Vogelem v Opavě firmu Herrmann & Vogel, ...

VÍCE

Udržitelnost
& podpora potřebných

Udržitelnost a společenská odpovědnost je právem jedním z důležitých témat současné doby, a proto...

VÍCE

H&V dnes

Firma Herrmann & Vogel se zabývá velkoobchodním prodejem dřevařských výrobků určených zejména...

VÍCE

Certifikace

Dlouhodobě splňujeme kritéria certifikace PEFC, čímž se zavazujeme, že nepracujeme s dřívím, ...

VÍCE

Zajímavé projekty
na nichž jsme se měli možnost podílet

LIDÉ H&V

Marketingové nabídky prosím zasílejte prostřednictvím e-mailu. Pokud chcete požádat o podporu Vašich dobročinných aktivit, přečtěte si prosím nejdříve článek „Udržitelnost a podpora potřebných“

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI

Antonín Javůrek

řezivo, palety

javurek@holz.cz

+420 603 224 276

Tomáš Jurič

řezivo

juric@holz.cz

+420 777 769 674

Jan Mothejl

řezivo, palety

mothejl@holz.cz

+420 775 679 888

Jaromír Novák

řezivo

novak@holz.cz

+420 605 210 581

František Zapletal

KVH, DUO, BSH

zapletal@holz.cz

+420 724 833 827

KANCELÁŘ

Klára Popovová

marketing, administrativa, sawine.cz

klara@holz.cz

+420 607 822 558

Martina Popovová

administrativa

martina@holz.cz

+420 725 771 363

Jan Wiener

asistent prodeje

wiener@holz.cz

+420 724 212 513

Zbyněk Tráva

logistik

trava@holz.cz

+420 724 199 924

Zuzana Popovová

mzdy, Opava

zuzana@holz.cz

+420 602 239 775

VEDENÍ

Michal Popov

jednatel

popov@holz.cz

+420 602 224 748

SECA ZASTOUPENÍ

Anna Slimáčková

obchodní zástupkyně

anna@holz.cz

+420 721 866 313

Tomáš Němec

asistent prodeje

nemec@holz.cz

+420 777 478 912